List do dyrektorów szkół

2014

Szanowni Państwo 
Dyrektorzy Szkół i Placówek,

z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, w jaki sposób rozwija się nasza Baza nauczycieli na zastępstwa. Jak Państwo z pewnością pamiętacie, z naszej inicjatywy w grudniu ubiegłego roku powstał pomysł pomocy dyrektorom szkół w poszukiwaniu nauczycieli na zastępstwo za nieobecnego pracownika. Dzięki temu chcieliśmy pomóc Państwu w rozwiązaniu problemu, z którym borykacie się na bieżąco. Od tego czasu minęło kilka tygodni. Uznaliśmy, że to dobry moment, aby podzielić się naszymi refleksjami.

Baza nauczycieli cieszy się dużym zainteresowaniem. Obecnie mamy ponad 100 kandydatów na nauczycieli na zastępstwo, którzy są do Państwa dyspozycji. Wielu z nich to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole. Wśród nich są także nauczyciele dopiero rozpoczynający swoją karierę.

Z założenia nasz projekt nastawiony jest na zatrudnianie nauczycieli na zastępstwo, ale część kandydatów jest gotowa podjąć pracę na stałe. Dlatego też w takiej sytuacji możemy być dla Państwa wsparciem. Wielu z Państwa skorzystało już z bazy, sygnalizując zadowolenie z naszej współpracy. Dzięki projektowi już kilkanaście szkół rozwiązało swój problem w znalezieniu nauczyciela na zastępstwo. Ponieważ nasza oferta jest bezpłatna dla klientów Eko-Turu, zachęcamy do skorzystania z niej.

Z wyrazami szacunku 
Artur Foremski
Dyrektor Grupy EKO-TUR