Realizacja nowej ścieżki awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego.

Korzyści

1

Uczestnicy znają szczegółowe przepisy prawa regulujące proces awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego.

2

Identyfikują zadania do wykonania w awansie na stopień nauczyciela dyplomowanego.

3

Wiedzą jakie działania w praktyce podejmować aby zrealizować wymagania niezbędne do uzyskania stopnia nauczyciela dyplomowanego.

4

Potrafią zaplanować działania w ramach awansu a następnie krok po kroku je realizować.

5

Znają niezbędną wymaganą w procesie awansu zawodowego i oceny pracy, dokumentację.

Opis

Z dniem 1 września 2022 r. w życie weszły nowe rozwiązania prawne w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Nowe rozwiązania prawne stanowią wyzwanie dla nauczycieli podejmujących realizację nowej ścieżki zawodowej. Wielką niewiadomą jest to, jak w praktyce realizować zadanie wskazane w nowych regulacjach prawnych. Nauczyciele podejmujący nową ścieżkę awansu zastanawiają się zapewne, jakie konkretne zadania muszą realizować aby spełnić wymagania na dany stopień awansu. Nasze szkolenie pomoże Państwu zmierzyć się z tymi wyzwaniami. W sposób praktyczny przeprowadzimy Państwa przez proces nowego awansu zawodowego - wskazując zadania jakie powinien zrealizować nauczyciel. Na konkretnych przykładach podpowiemy w jaki sposób realizować poszczególne zadania w procesie awansu. Wyposażymy Państwa również w niezbędne dokumenty pozwalające w sposób zgodny z prawem przeprowadzić cały proces nowego awansu. 

Program szkolenia

  • Zapoznanie z nowymi przepisami prawa oświatowego regulującymi awans zawodowy i ocenę pracy nauczyciela w awansie na stopień nauczyciela dyplomowanego.
  • Zadania i powinności nauczyciela, dyrektora w procedurze nowego awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego.
  • Jakie działania realizować aby spełnić wymagania niezbędne do uzyskania stopnia awansu nauczyciela dyplomowanego określone w przepisach prawa.
  • Procedury pracy komisji kwalifikacyjnej na stopień nauczyciela dyplomowanego.Procedury pracy komisji kwalifikacyjnej na stopień nauczyciela dyplomowanego.
  • Dokumentacja niezbędna, w awansie na nauczyciela dyplomowanego - dokumenty tworzone przez dyrektora oraz dokumenty dołączone do postępowania kwalifikacyjnego przez nauczyciela.

Zarejestruj się, a uzyskasz dostęp do profilu swojej placówki w naszym systemie. Dostęp do faktur, listy pracowników oraz materiałów ze szkoleń.

Zapisz się

Polecane szkolenia dla rady pedagogicznej

MASZ PYTANIE ZWIĄZANE Z TYM SZKOLENIEM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu

Poznaj nasze serwisy zewnętrzne

Baza nauczycieli

Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur

dowiedz się więcej
Edurada

Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju

dowiedz się więcej
Primopsyche

Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna

dowiedz się więcej
Wydawnictwo promienistych

Wydaliśmy pierwszą książkę, poradnik
Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa.

dowiedz się więcej

Śledź nas