Kadra

Wykładowcy Instytutu Kształcenia Eko-Tur to grono kilkudziesięciu ekspertów w takich dziedzinach, jak organizacja i zarządzanie szkołą, prawo oświatowe i prawo pracy, kształcenie i wychowanie, komunikacja oraz rozwój osobisty. To praktycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole, na stanowiskach kierowniczych w placówkach oświatowych, jednostkach samorządu terytorialnego, kuratoriach. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się podczas szkoleń - ich publikacje i artykuły można znaleźć na portalu Eduarda.pl.

Jesteśmy zgranym, ponad dwudziestoosobowym zespołem pasjonatów rozwoju, edukacji i nowoczesnych rozwiązań w oświacie.

Kadra zarządzająca

Wojciech Turewicz

Wojciech Turewicz

prezes

Aleksandra Turewicz

Aleksandra Turewicz

wiceprezes

Artur Foremski

Artur Foremski

dyrektor

Anna Kaliszkowska

Anna Kaliszkowska

wicedyrektor

Opiekunowie placówek

Agnieszka Wasilewska

Agnieszka Wasilewska

kierownik działu administracyjnego

22 841 62 08 wew. 101

agnieszka.wasilewska@eko-tur.pl

Aleksandra Możejko

Aleksandra Możejko

kierownik działu rad pedagogicznych

22 841 62 08 wew. 109

aleksandra.mozejko@eko-tur.pl

Monika Burdzicka

Monika Burdzicka

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 103

monika.burdzicka@eko-tur.pl

Magdalena Kopańska

Magdalena Kopańska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 108

magdalena.kopanska@eko-tur.pl

Malwina Roszczyk

Malwina Roszczyk

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 118

malwina.roszczyk@eko-tur.pl

Natalia Prokopiak

Natalia Prokopiak

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 119

natalia.prokopiak@eko-tur.pl

Paulina Sakowska

Paulina Sakowska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 106

paulina.sakowska@eko-tur.pl

Weronika Skatulska

Weronika Skatulska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 122

weronika.skatulska@eko-tur.pl

Ewelina Cecelak

Ewelina Cecelak

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 111

ewelina.cecelak@eko-tur.pl

Julia Pierzchanowska

Julia Pierzchanowska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 121

julia.pierzchanowska@eko-tur.pl

Monika Młynarska

Monika Młynarska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 120

monika.mlynarska@eko-tur.pl

Joanna Staszewska

Joanna Staszewska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 102

joanna.staszewska@eko-tur.pl

Magda Włodarska

Magda Włodarska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 110

magda.wlodarska@eko-tur.pl

Anna Tajer

Anna Tajer

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 105

anna.tajer@eko-tur.pl

Julia Stadnik

Julia Stadnik

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 107

julia.stadnik@eko-tur.pl

Natalia Kowalewska

Natalia Kowalewska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 113

natalia.kowalewska@eko-tur.pl

Administracja

Kamila Strzałkowska

Kamila Strzałkowska

Specjalista ds. HR

22 841 62 08 wew. 202

kamila.strzalkowska@eko-tur.pl

Ewa Wapińska

Ewa Wapińska

specjalista ds
organizacji kursów kwalifikacyjnych

22 841 62 08 wew. 501

ewa.wapinska@eko-tur.pl

Katarzyna Kulczycka

Katarzyna Kulczycka

specjalista ds. finansowo-księgowych

22 841 41 93

katarzyna.kulczycka@eko-tur.pl

Dominika Toryfter

Dominika Toryfter

specjalista ds. administracyjnych

22 841 62 08 wew. 201

dominika.toryfter@eko-tur.pl

Piotr Możejko

Piotr Możejko

specjalista IT

Wojciech Rybka

Wojciech Rybka

programista

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych wykładowcach?
Wejdź na edurada.pl

Edurada

...i zapoznaj się z ich profilami i artykułami
ich autorstwa.

Poznaj nasze serwisy zewnętrzne

Baza nauczycieli

Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur

dowiedz się więcej
Edurada

Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju

dowiedz się więcej
Primopsyche

Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna

dowiedz się więcej
Wydawnictwo promienistych

Już wkrótce

Śledź nas