Kontakt

Fax:

22 858 21 60

Godziny otwarcia:

pon - czw: 8:30 - 17:00

pt: 8:00 - 15:30

Adres:

al. Promienistych 6,

Warszawa 02-648

Agnieszka Wasilewska

Agnieszka Wasilewska

kierownik działu administracyjnego

+22 841 62 08 wew. 101

agnieszka.wasilewska@eko-tur.pl

Aleksandra Możejko

Aleksandra Możejko

kierownik działu rad pedagogicznych

+22 841 62 08 wew. 109

aleksandra.mozejko@eko-tur.pl

Magda Włodarska

Magda Włodarska

koordynator działu kursów na zamówienie JST

22 841 62 08 wew. 110

magda.wlodarska@eko-tur.pl

Magdalena Kopańska

Magdalena Kopańska

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 108

magdalena.kopanska@eko-tur.pl

Paulina Sakowska

Paulina Sakowska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 106

paulina.sakowska@eko-tur.pl

Paulina Olszewska

Paulina Olszewska

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 114

paulina.olszewska@eko-tur.pl

Monika Burdzicka

Monika Burdzicka

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 103

monika.burdzicka@eko-tur.pl

Ewelina Wojcik

Ewelina Wójcik

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 111

ewelina.wojcik@eko-tur.pl

Julia Pierzchanowska

Julia Pierzchanowska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 121

julia.pierzchanowska@eko-tur.pl

Weronika Skatulska

Weronika Skatulska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 122

weronika.skatulska@eko-tur.pl

Joanna Staszewska

Joanna Staszewska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 102

joanna.staszewska@eko-tur.pl

Anna Tajer

Anna Tajer

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 105

anna.tajer@eko-tur.pl

Natalia Kowalewska

Natalia Kowalewska

specjalista ds. organizacji szkoleń

22 841 62 08 wew. 113

natalia.kowalewska@eko-tur.pl

Administracja i Księgowość

Katarzyna Kulczycka

Katarzyna Kulczycka

specjalista ds. finansowo-księgowych

22 841 41 93

katarzyna.kulczycka@eko-tur.pl

Dominika Toryfter

Dominika Toryfter

specjalista ds. administracyjnych

22 841 62 08 wew. 201

dominika.toryfter@eko-tur.pl

Kamila Strzałkowska

Kamila Strzałkowska

Pełnomocnik ds. HR

22 841 62 08 wew. 202

kamila.strzalkowska@eko-tur.pl

Dział techniczny

Ewa Wapińska

Ewa Wapińska

specjalista ds.
organizacji kursów kwalifikacyjnych

22 841 62 08 wew. 501

ewa.wapinska@eko-tur.pl

Poznaj nasze serwisy zewnętrzne

Baza nauczycieli

Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur

dowiedz się więcej
Edurada

Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju

dowiedz się więcej
Primopsyche

Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna

dowiedz się więcej
Wydawnictwo promienistych

Wydaliśmy pierwszą książkę, poradnik
Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa.

dowiedz się więcej

Śledź nas