Kontakt

Telefon:

+22 841 62 08

Fax:

+22 858 21 60

Godziny otwarcia:

pon - czw: 8:30 - 17:00

pt: 8:00 - 15:30

Adres:

al. Promienistych 6,

Warszawa 02-648

Agnieszka Wasilewska

Agnieszka Wasilewska

kierownik działu administracyjnego

+22 841 62 08 wew. 101

agnieszka.wasilewska@eko-tur.pl

Aleksandra Możejko

Aleksandra Możejko

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 109

aleksandra.mozejko@eko-tur.pl

Monika Burdzicka

Monika Burdzicka

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 103

monika.burdzicka@eko-tur.pl

Eliza Kowalska

Eliza Kowalska

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 104

eliza.kowalska@eko-tur.pl

Magdalena Kopańska

Magdalena Kopańska

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 108

magdalena.kopanska@eko-tur.pl

Maria Grzelaczyk

Maria Grzelaczyk

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 110

maria.grzelaczyk@eko-tur.pl

Eliza Kaszuba

Eliza Kaszuba

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 107

eliza.kaszuba@eko-tur.pl

Greta Kaczmarek - Homa

Greta Kaczmarek - Homa

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 116

greta.kaczmarek-homa@eko-tur.pl

Malwina Roszczyk

Malwina Roszczyk

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 118

malwina.roszczyk@eko-tur.pl

Paulina Olszewska

Paulina Olszewska

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 117

paulina.olszewska@eko-tur.pl

Klaudia Skonieczna

Klaudia Skonieczna

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 114

klaudia.skonieczna@eko-tur.pl

Dominika Toryfter

Dominika Toryfter

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 115

dominika.toryfter@eko-tur.pl

Monika Riabczyk

Monika Riabczyk

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 120

monika.riabczyk@eko-tur.pl

Natalia Prokopiak

Natalia Prokopiak

specjalista ds. organizacji szkoleń

+22 841 62 08 wew. 119

natalia.prokopiak@eko-tur.pl

Administracja i Księgowość

Katarzyna Kulczycka

Katarzyna Kulczycka

specjalista ds. finansowo-księgowych

+22 841 41 93

katarzyna.kulczycka@eko-tur.pl

Alicja Zawojska

Alicja Zawojska

specjalista ds. finansowo-księgowych

+22 841 41 93

alicja.zawojska@eko-tur.pl

Kamila Strzałkowska

Kamila Strzałkowska

Specjalista ds. HR

+22 841 62 08 wew. 201

kamila.strzalkowska@eko-tur.pl

Dział techniczny

Ewa Wapińska

Ewa Wapińska

specjalista ds.
organizacji kursów kwalifikacyjnych

+22 841 07 05

ewa.wapinska@eko-tur.pl

Poznaj nasze serwisy zewnętrzne

Baza nauczycieli

Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur

dowiedz się więcej
Edurada

Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju

dowiedz się więcej
Primopsyche

Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna

dowiedz się więcej
Doradztwo prawne

Już wkrótce

Wydawnictwo promienistych

Już wkrótce

Śledź nas