Przygotowanie uczniów i przeprowadzenie egzaminu maturalnego w technikach w nowej formule w roku szkolnym 2023 - 2024.

Korzyści

1

Zasady organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w formule 2023 w technikach w roku szkolnym 2023-2024.

2

Wykorzystanie wymagań edukacyjnych oraz wymagań PP w procesie przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego w 2024 roku.

3

Planowanie procesu przygotowania uczniów do egzaminu - testy diagnostyczne i egzaminy próbne jako element porządkujący proces przygotowania.

4

Jak przygotować, przeprowadzić egzaminy próbne i skutecznie wykorzystać ich wyniki do poprawy poziomu przygotowania uczniów do matury. Kryteria oceniania jako wskazówki do pracy.

5

Nowe zasady organizacji i przeprowadzania matury w formule 2023 w technikach.

Opis

W roku szkolnym 2023-2024 w technikach pięcioletnich zostanie przeprowadzony egzamin maturalny w nowej formule. Zarówno nauczyciele jak i sami uczniowie powinni mieć wiedzę o zasadach i organizacji tego egzaminu. Ta wiedza jest podstawą właściwego przygotowania uczniów do nowej formuły egzaminu. Wyzwanie dla szkoły, nauczycieli i dyrektorów jest również organizacja i przeprowadzenie matury w oparciu o nowe zasady. Podczas szkolenia dowiecie się Państwo w jaki sposób właściwie przygotować uczniów do egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów jak również dokładnie zapoznamy Państwa z zasadami organizacji i przeprowadzenia egzaminu.    

Program szkolenia

  • Nowe zasady organizacji i przeprowadzania matury w formule 2023 w technikach - co zmieniło sie w stosunku do starej formuły egzaminu.
  • Zasady organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w formule 2023 w technikach w roku szkolnym 2023-2024.
  • Wykorzystanie wymagań edukacyjnych oraz wymagań PP w procesie przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego w 2024 roku.
  • Planowanie procesu przygotowania uczniów do egzaminu - testy diagnostyczne i egzaminy próbne jako element porządkujący proces przygotowania z uwzględnieniem specyfiki techników.
  • Jak przygotować, przeprowadzić egzaminy próbne i skutecznie wykorzystać ich wyniki do poprawy poziomu przygotowania uczniów do matury. Kryteria oceniania jako wskazówki do pracy.
  • Nowe zasady organizacji i przeprowadzania matury w formule 2023 w technikach - co zmieniło się w stosunku do starej formuły egzaminu.

Polecane szkolenia dla rady pedagogicznej

MASZ PYTANIE ZWIĄZANE Z TYM SZKOLENIEM?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu

Poznaj nasze serwisy zewnętrzne

Baza nauczycieli

Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur

dowiedz się więcej
Edurada

Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju

dowiedz się więcej
Primopsyche

Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna

dowiedz się więcej
Wydawnictwo promienistych

Wydaliśmy pierwszą książkę, poradnik
Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa.

dowiedz się więcej

Śledź nas