Akredytacja
27-05-2021 ONLINE 09:00 - 12:45
1
Uczestnik szkolenia utrwali swoją wiedzę dotyczącą aktualnych przepisów prawa oświatowego związanych z podsumowaniem działalności szkoły oraz szczegółowe rozwiązania w zakresie sprawozdania z nadzoru pedagogicznego i jego modyfikacji.
2
Potrafi przeprowadzić analizę i ocenę realizacji planu pracy szkoły, planów pracy zespołów nauczycielskich, planu nadzoru, programów innowacyjnych i innych realizowanych w placówce, sformułować wnioski i rekomendacje do pracy w nowym roku szkolnym.
3
Potrafi w swojej pracy kierować się aktualnymi rozwiązaniami wynikającymi z przepisów prawa oświatowego, w szczególności budować uchwały, opracowywać protokoły, zestawienia i analizy.
Zakończenie roku szkolnego zobowiązuje dyrektora i nauczycieli do analizy i oceny realizacji planów pracy, opracowania wyników i wniosków z nadzoru, ustalenia rekomendacji do pracy w roku przyszłym, podjęcia uchwały w sprawie realizacji wyników i wniosków z nadzoru z uwzględnieniem wniosków organu sprawującego nadzór pedagogiczny. To jednocześnie informacja o działalności pracy szkoły pod kątem efektów. Zadanie to powinno być wykonane zgodnie z nowymi przepisami prawa oświatowego, w oparciu o opracowane plany pracy, plan nadzoru dyrektora, różnorodne programy i projekty realizowane w szkole a także stopień realizacji kryteriów oceny pracy nauczycieli. Zebranie podsumowujące prace szkoły powinno przebiegać w sposób sprawny, pokazywać poziom przygotowania członków rady pedagogicznej, efekty ich pracy w różnych obszarach. Podczas szkolenia zaproponujemy Państwu różnorodne sposoby i narzędzia do analizy i oceny działalności pracy szkoły za rok szkolny 2020/21 zgodnie z nowymi przepisami prawa. Przedstawimy przykładowe opracowania i analizy, które podkreślą kreatywność pracy nauczycieli w realizacji podstawy programowej, zwrócimy uwagę na kształtowanie kompetencji uczniów. . Podpowiemy jak opracować niezbędne uchwały, wnioski i rekomendacje, jak skutecznie i efektywnie przeprowadzić radę podsumowującą, które uprawnienia delegować na członków rady pedagogicznej.
ekspert i edukator Instytutu Kształcenia EKO-TUR specjalizujący się w zakresie nadzorze pedagogicznym oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej, doktor nauk humanistycznych, historyk, literaturoznawca, absolwentka podyplomowych studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Zarządzania Oświatą, edukator instytutu, rzeczoznawca MEN, wieloletni nauczyciel, wicedyrektor szkoły.
Po szkoleniu otrzymacie Państwo elektroniczny certyfikat ukończenia szkolenia oraz elektroniczną fakturę, wyślemy je Państwu na adres mailowy podany w zgłoszeniu.
PROSIMY O PODAWANIE W ZGŁOSZENIACH PRYWATNYCH ADRESÓW MAILOWYCH W CELU REJESTRACJI DO ZAJĘĆ.
Link do webinaru otrzymasz dzień przed szkoleniem.
Przed rozpoczęciem webinaru wyślemy Ci maila z przypomnieniem o zajęciach.
"Jak to działa?
Korzystanie z naszej e-platformy nie wymaga z Państwa strony żadnych skomplikowanych działań ani instalacji dodatkowego oprogramowania. Przed szkoleniem otrzymają Państwo wiadomość mailową z zaproszeniem do uczestnictwa w szkoleniu
z informacjami odnośnie daty i godziny rozpoczęcia.
Aby dołączyć do spotkania należy stosować się do instrukcji zawartej w mailu.
Cała procedura ogranicza się do kliknięcia w przycisk dołącz oraz wypełnieniu pól tekstowych: Imię oraz adres mailowy.
Następnie zostaną Państwo przekierowani do okna w którym zostanie wyświetlony obraz z kamery wykładowcy, sekcja z prezentacją
oraz sekcja czatu za pomocą którego mogą się Państwo komunikować z prowadzącym.
Mają Państwo możliwość zadawania pytań. "
Certyfikat Instytutu Kształcenia Eko-Tur w formie elektronicznej
Materiały w formie elektronicznej
Gotowe wzory dokumentów
Możliwość zapłaty 14 dni po szkoleniu
Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur
Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju
Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna
Już wkrótce
Już wkrótce