Praktyczne zastosowanie MS Office w sekretariacie placówki oświatowej. Profesjonalna obsługa programów biurowych niezbędnych w sprawnym funkcjonowaniu sekretariatu

30-03-2023 ONLINE 09:00 - 14:15

Korzyści

1

Obsługa EXCEL - wykresy, funkcje, tabele.

2

POWERPOINT - slajdy, prezentacje, efekty.

3

WORD - formatowanie tekstu, tabele, nagłówki, style, listy, grafiki.

Opis

Zarządzanie sekretariatem jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym, wymagającym od sekretarki odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Właśnie dlatego stworzyliśmy szkolenie, na którym nauczysz się korzystać z najpopularniejszych aplikacji MS Office w celu pełnego zautomatyzowania i podwyższenia efektywności pracy. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą zastosowania MS Excel w pracy sekretarki, tworzenia wzorców dokumentów w MS Word oraz nauczą się profesjonalnie prezentować dane za pomocą MS PowerPoint.

Program szkolenia

  • Wstęp. Podstawy zarządzania dokumentacją w pracy sekretarki.
  • Praca w arkuszu Excel. Wykresy i ich typy. Funkcje - daty, godziny, czasu, wyszukiwań, logiczne, tekstowe, matematyczne. Sortowanie i filtrowanie dużych zbiorów danych.
  • PowerPoint - tworzenie podstawowej prezentacji. Dodawanie, rozmieszczanie i usuwanie slajdów, Dodawanie i formatowanie tekstu. Stosowanie motywu do prezentacji. Stosowanie standardowego
  • Word - najważniejsze porady dotyczące programu. Formatowanie tekstu. Formatowanie tabel. Praca z nagłówkami i stopkami w dokumencie. Listy: jeden poziom lub wiele poziomów. Word tworzen

Wykładowca

Mykola Pecheniuk

specjalista z zakresu wykorzystania w praktyce nowych technologii i doświadczony wykładowca Instytutu Kształcenia EKO-TUR. Trener programowania z doświadczeniem w edukacji. Dzięki umiejętnościom interpersonalnym dobrze sprawdza się w warsztatach z nowych technologii. Wie, jak podejść do uczestników aby efektywnie korzystali z nowych technologii.

Dodatkowe informacje

Link do webinaru otrzymasz dzień przed szkoleniem.
Jak to działa?
Korzystanie z naszej e-platformy nie wymaga z Państwa strony żadnych skomplikowanych działań ani instalacji dodatkowego oprogramowania. Przed szkoleniem otrzymają Państwo wiadomość mailową z zaproszeniem do uczestnictwa w szkoleniu z informacjami odnośnie daty i godziny rozpoczęcia.
Aby dołączyć do spotkania należy stosować się do instrukcji zawartej w mailu.
Cała procedura ogranicza się do kliknięcia w przycisk dołącz oraz wypełnieniu pól tekstowych: Imię, nazwisko oraz adres mailowy.
Następnie zostaną Państwo przekierowani do okna w którym zostanie wyświetlony obraz z kamery wykładowcy, sekcja z prezentacją oraz sekcja czatu za pomocą którego mogą się Państwo komunikować z prowadzącym.
Mają Państwo możliwość zadawania pytań.
Po szkoleniu otrzymacie Państwo elektroniczny certyfikat ukończenia szkolenia oraz elektroniczną fakturę, wyślemy je Państwu na adres mailowy podany w zgłoszeniu.
PROSIMY O PODAWANIE W ZGŁOSZENIACH PRYWATNYCH ADRESÓW MAILOWYCH W CELU REJESTRACJI DO ZAJĘĆ

Szkolenia otwarte

Cena:535,00 zł /osoba

Co otrzymujesz w ramach szkolenia?

Certyfikat Instytutu Kształcenia Eko-Tur

Certyfikat Instytutu Kształcenia Eko-Tur w formie elektronicznej

Materiały w formie książkowej

Materiały w formie elektronicznej

Gotowe wzory dokumentów

Gotowe wzory dokumentów

Możliwość zapłaty 14 dni po szkoleniu

Możliwość zapłaty 14 dni po szkoleniu

Polecane szkolenia dla rady pedagogicznej

Poznaj nasze serwisy zewnętrzne

Baza nauczycieli

Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur

dowiedz się więcej
Edurada

Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju

dowiedz się więcej
Primopsyche

Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna

dowiedz się więcej
Wydawnictwo promienistych

Wydaliśmy pierwszą książkę, poradnik
Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa.

dowiedz się więcej

Śledź nas