Akredytacja
10-01-2024 ONLINE 10:00 - 13:45
1
Rozumienie podstawowych definicji w obszarze tworzenia regulaminu pracy lub obwieszczenia.
2
Znajomość technik prawodawczych w opracowywaniu wewnętrznych aktów prawnych.
3
Nabycie wiedzy o tym, jakie postanowienia regulaminu będą obowiązkowe (kontrola trzeźwości i praca zdalna).
4
Rozróżnianie kontroli trzeźwości i kontroli na obecność innych środków działających podobnie do alkoholu.
5
Praktyczne umiejętności przeprowadzania kontroli trzeźwości oraz wiedzy o sposobie dokumentowania i konsekwencjach dla pracownika.
Podczas zajęć omówione zostaną propozycje zmian: m.in. kontroli trzeźwości i pracy zdalnej i ich znaczenie w organizacji pracy. Uczestnictwo w zajęciach umożliwi uczestnikom sprawne opanowanie zakresu wprowadzanych zmian na etapie procesu legislacyjnego i ich dostosowanie do regulaminu pracy jednostki. Prowadzący wskaże regulacje, które wejdą w życie oraz wyjaśni, jak je szybko i sprawnie dostosować do zapisów własnych regulaminów. Omówione zostaną zasady uzgadniania regulaminu pracy lub obwieszczenia pomiędzy pracodawcą a związkami zawodowymi. Dzięki udziałowi w zajęciach uczestnicy poznają kwestie problemowe, nowe proponowane przez rząd rozwiązania prawne dotyczące prawa pracy (kontroli trzeźwości, katalogu kar porządkowych, pracy zdalnej), co pozwoli pracodawcom ustrzec się przed poniesieniem ewentualnej odpowiedzialności w związku z nieprzestrzeganiem przepisów oraz na czas dostosować regulaminy pracy w szkole do nowych przepisów.
Wykładowca prawa oświatowego i prawa pracy, wcześniej dyrektor zespołu szkół sportowych, radca ministra w MEN, egzaminator OKE, ukończył seminarium doktoranckie – polityka edukacyjna i zarządzanie oświatą, absolwent studiów na Wydziale Polonistyki UW oraz na Wydziale Prawa i Administracji UW – prawo pracy, ukończył także studia podyplomowe na kierunku administracja rządowa i samorządowa. Od lat współpracuje z kadrą oświatową na poziomie opracowywania i realizacji szkoleń.
Link do webinaru otrzymasz dzień przed szkoleniem.
Jak to działa?
Korzystanie z naszej e-platformy nie wymaga z Państwa strony żadnych skomplikowanych działań ani instalacji dodatkowego oprogramowania. Przed szkoleniem otrzymają Państwo wiadomość mailową z zaproszeniem do uczestnictwa w szkoleniu z informacjami odnośnie daty i godziny rozpoczęcia.
Aby dołączyć do spotkania należy stosować się do instrukcji zawartej w mailu.
Cała procedura ogranicza się do kliknięcia w przycisk dołącz oraz wypełnieniu pól tekstowych: Imię, nazwisko oraz adres mailowy.
Następnie zostaną Państwo przekierowani do okna w którym zostanie wyświetlony obraz z kamery wykładowcy, sekcja z prezentacją oraz sekcja czatu za pomocą którego mogą się Państwo komunikować z prowadzącym.
Mają Państwo możliwość zadawania pytań.
Po szkoleniu otrzymacie Państwo elektroniczny certyfikat ukończenia szkolenia oraz elektroniczną fakturę, wyślemy je Państwu na adres mailowy podany w zgłoszeniu.
PROSIMY O PODAWANIE W ZGŁOSZENIACH PRYWATNYCH ADRESÓW MAILOWYCH W CELU REJESTRACJI DO ZAJĘĆ.
Cena:380,00 zł /osoba
Certyfikat Instytutu Kształcenia Eko-Tur w formie elektronicznej
Materiały w formie elektronicznej
Gotowe wzory dokumentów
Możliwość zapłaty 14 dni po szkoleniu
Społeczna inicjatywa
Grupy Eko-Tur
Portal dla
zaangażowanych
w edukację
- dla pasjonatów
nauki i rozwoju
Niepubliczna poradnia
psychologiczno
- pedagogiczna
Wydaliśmy pierwszą książkę, poradnik
Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa.